Geri Dönüşüm Tesisleri

Beyer, daha yeşil bir dünya için mobil kırma, eleme ve geri dönüşüm tesislerini hizmetinize sunmaktadır. Geri dönüşüm tesislerinde siz değerli müşterilerine farklı ortamlar ve farklı kapasitelerde çözüm odaklı ürünler sunar. Kısaca geri dönüşüm tesisleri, geri dönüşüm için malzemeleri işleyen tesislerdir. Beyer Geri Dönüşüm Tesisleri, geri dönüşüm işlemlerinde ve atık yönetiminde size yardımcı olur. Bu nedenle geri dönüşüm tesisi olarak en önemli Beyer ürünü Sulu Ayırıcı WS1200'dür. Plastik, ahşap veya strafor ile karıştırılmış kontamine moloz veya çakılları geri dönüştürülebilir ürünlere dönüştürür. Yıkım projelerinizden sonra kullanılabilir. Ayrıca hafif ve ağır malzemelerle her türlü operasyonda kullanılabilir. Her iki çıktıyı yeniden değerlemek için işlemeyi kolaylaştırmak için ağır malzemeleri hafif olanlardan ayırır. Şimdi nasıl kullanıldığını anlatalım.

Nasıl Çalışır?

Beyer Sulu Ayırıcı, malzemeleri ayırmak için suyun kaldırma kuvvetini kullanır. Bu nedenle WS1200'ün iki konveyör bandı vardır. Ayrıca beş metreküp kapasiteli bir su tankına sahiptir. Su seviyesi bir şamandıra valfi ile otomatik olarak kontrol edilir. Bant lastiklerinden birinde su üzerinde yüzen hafif malzemeleri süpürmek için fırçalar bulunur. Daha sonra konveyör bant, tesisin bir tarafından yüzen malzemeleri boşaltır. Ağır malzeme taşıma bandı, tankın dibine çöken malzemeler içindir. Daha sonra batık malzemeyi bir stok sahasına veya başka bir konveyöre boşaltır. Her iki konveyör bandında da üzerlerindeki tozu ve çöpü temizlemek için fırça tamburlu temizleyiciler bulunur. WS1200, kullanım açısından birçok avantaja sahiptir.

WS1200'ün çalışması için minimum alana ihtiyacı vardır ve şebeke elektriği kullanır. Ayrıca işletme maliyetlerini ve bakım gereksinimlerini azaltmak için optimum seviyede çalışır. Bu nedenle bakım maliyeti oldukça düşüktür. Özellikle sadece gerektiğinde altındaki vanayı açarak tankın temizlenmesini gerektirir. Ayrıca daha uzun ömürlü olması için rulman yataklarında yağlanmaya ihtiyaç duyar. Beyer Geri Dönüşüm Tesisleri, geri dönüşüm tesisinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır.