Mobil Eleme Tesisi

Beyer Seyyar Eleme Tesisleri, sınıflandırma ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seyyar eleme tesisleridir. Farklı sektörlerde başarıyla kullanılabilirler. Örneğin inşaat, agrega, madencilik, gıda, peyzaj vb. Çift katlı elek olmanın avantajlarını müşterilerine sunarlar. Daha küçük eleme alanı ile daha fazla verim elde etmek amacıyla cebri titreşim yöntemiyle çalışırlar.

Beyer Mobil Eleme Tesisleri kullanıcı dostu makinelerdir. Kolayca hareket edebilir, kurulabilir, uzaktan kontrol edilebilirler. Kullanmak için tek bir operatör yeterlidir.

Hızlı kurulum ve manevra kabiliyetine sahiptirler. Bu nedenle Beyer Eleme Tesisleri, farklı lokasyonlardaki projeleriniz için idealdir. Lastik tekerlek üzerindeki şasi, çekilerek taşınmasına izin verir. Tekerlekli modeller büyük araçlara ihtiyaç duymadan taşınmaktadır. Paletli modeller çalışma alanı içerisinde kendi kendine hareket ettirilebilir.

Beyer Eleme Sistemi Nasıl Çalışır?

Malzeme girişi ekskavatör, tekerlekli yükleyici veya konveyör bant ile kolaylıkla yapılabilir. Çift katlı elek ünitesi, çıkan malzemeyi üç farklı boyuta ayırır ve üç farklı konveyör bant yardımıyla dışarı atılırlar. Bu konveyör bantlar malzemeyi tesisin farklı taraflarına boşaltır. Bunker ızgarası ile ilave bir kalibrasyon sağlanır. Eğim ayarlı bunker, elek içine iri malzemelerin girişini engeller. Ayrıca tesise zarar verebilecek hacimli malzemelerin engellenmesine de yardımcı olur.

Beyer elek üniteleri kolay değiştirilebilir elek tellerine sahiptir. Beyer tesisleri isteğe bağlı olarak manyetik ayırıcı ile donatılabilir. Metal parçaların diğer malzemelerden ve atıklardan ayrılmasını sağlar.

Hidrolik katlanabilir konveyör bantlar, tesislerin 15 dakikadan daha kısa süre içinde kurulmasını sağlar. İş bittiğinde kolayca toplanırlar. Bu, hızlı yer değişikliğine ve farklı mekanlarda diğer görevlere hazır olmalarına olanak tanır.

Beyer, kullanıcılara odaklanır. Bu nedenle Beyer ürünleri yüksek verimlilik, düşük bakım maliyeti ve optimum fayda ilkelerine göre çalışır. Beyer ürünleri çevreye minimum zarar verme ilkemize uygun olarak çalışır.

Beyer Seyyar Eleme Tesisleri, işlerinizce, benzersiz, kullanımı kolay, düşük maliyetli en büyük yardımcınızdır.