Mobil Kırma

Seyyar kırma tesisi, bir kırma tesisinde bulunması gereken tüm ekipmanları bir araya getirir. Bunun da ötesinde, hepsi tek bir taşınabilir şase üzerindedir. Seyyar kırma tesisi, madencilik, geri dönüşüm, inşaat ve agrega işlemede yüksek verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sahada kısa süre için de çalışma hususunda avantajlıdır.

Primer kırma tesislerinin birkaç farklı türü vardır. İşiniz için en doğru olan, malzemeye, girdi ve çıktı boyutuna ve istenen kapasiteye göre değişir. Beyer ürünleri çeneli kırıcı türünde olup tüm bu özelliklerde sizleri tatmin edecek şekilde imal edilmektedir.

Bir çeneli kırıcı, bir set dikey çeneden oluşur. Bir çene sabittir ve sabit çene olarak adlandırılırken, diğer çene hareket eden çene olarak adlandırılır ve ona göre ileri geri hareket eder. Hareketi sağlamak için bir pitman gerekir. Çeneli kırıcılar ağır hizmet tipi makinelerdir ve bu nedenle güçlü bir şekilde imal edilmeleri gerekir. Dış çerçeve çelikten yapılmıştır. Çene plakaları, uzun ömürlü olması için manganez-çelik alaşımlarından yapılmıştır.

Beyer Mobil Kırma Tesisleri

Beyer Mobil Kırıcılar, primer çeneli kırma uygulamaları için mükemmel bir seçimdir. Çünkü en sağlam, en sert, aşındırıcı malzemeler de kullanılabilir. Kuru ve yapışkan olmayan ıslak malzemeleri işleyebilirler. Malzeme özelliklerini bilmek, en iyi kırıcıyı seçmenize yardımcı olacaktır.

Beyer ürünleri, düşük bakım maliyetleri, yenilikçi tasarımları ve tecrübesi ile çığır açmaktadır. Beyer, müşterilerine benzersiz ve güçlü çözümler sunar. Opsiyonel olarak ferromanyetik içeren malzemelerin ayrılması için manyetik separatöre sahiptirler. Üstelik performansları kendi sınıflarındaki benzer ürünler arasında yüksektir. Kırıcı ünitesi hidrolik sistemle tahrik edilir. Ayrıca malzeme besleme hızı miktara göre otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Çıkan malzeme boyutları 20 ila 100 mm arasında hidrolik olarak ayarlanabilir. Beyer ürünleri uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir ve kontrol edilebilir. Bakımı ve işletimi kolay ve ekonomiktir. Son olarak konteyner ile taşıma kolaylığı sağlarlar.